Tadımız

Tadım Döner olarak 2004 yılında müşterilerimize hizmet vermeye başladık, yenilikçi kadromuzla sektörde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Hatay usulü tavuk dönerlerimizle sektörde hizmet vermekteyiz. Hatay genelinde seren camda sağlıklı döner üretimini ilk olarak kullanan firmadır Tadım Döner. Seren camda tavuklar ateşe direkt temas etmeden ateş ile döner arasında cam bulunarak pişirilmektedir. Bu şekilde pişirilen tavuklar daha lezzetli olarak müşterilere servis edilmektedir. Ayrıca tavuğun bu şekilde pişmesi kansörejen madde üretilmemesini de sağlamaktadır. Daha sonra handmade hamburgerlerimizle, sektöre bölgede var olan standart lezzetlerden farklı bir bakış açısı getirdik. Ar-ge çalışmalarımızın her gün ayni hızla devam ediyor olması, kendimizi yenilemek ve geliştirmek için çalışıyor olmamız kısa sürede bölgede sevilen ve tercih edilen marka olmamızı sağladı. Aynı lezzet ve hizmet kalitesinde yolumuza devam edebilmek için genç ve dinamik kadromuzla tüm gücümüzle çalışıyoruz.
Et ve soslarımızın hammadde seçiminden, servis edildiği ana kadar kullanılan tüm malzemelerin katkısız ve doğal olmasına çok büyük önem gösteriyoruz.
 Marka sırrımız, birikim ve deneyimlerimiz sonucu oluşturmuş olduğumuz formüllerimizi kendimize has restoran konseptimizle uyum içinde yansıtabiliyor olmamızdır.
 
  • Seren Camda Sağlıklı Döner
  • Genç ve Yenilikçi bir Marka
  • Kendimize has soslarımız ve etimizle helal ve güvenilir gıdalar üretiyoruz.