Antakya Dürüm Döner

Türkiye’de bir marka haline gelen Tadım Döner, sizlere en lezzetli dürümleri hazırlamaktan gurur duymaktayız. Döner 1890’lı yıllarda Bursa’da bulunmuş bir yemek türüdür. Daha önce seyyar olarak yapılan dönerler şimdilerde hemen her köşe başında, okul önlerinde yapılıp satılmaktadır.
Türkiye’de bir marka haline gelen Tadım Döner, sizlere en lezzetli dürümleri hazırlamaktan gurur duymaktayız. Döner 1890’lı yıllarda Bursa’da bulunmuş bir yemek türüdür. Daha önce seyyar olarak yapılan dönerler şimdilerde hemen her köşe başında, okul önlerinde yapılıp satılmaktadır. Bu gibi küçük yerlerde yapılan dönerlerde kullanılan etler ve tavuklar çok da sağlıklı olmadığı için anneler tarafından onaylanmaz. Tadım Döner olarak annelerin ilk önceliği haline gelmiş bulunmaktayız. Bunun başlıca nedeni etlerimizde ve kullandığımız diğer malzemelerde asla sağlığa zararlı bir maddenin bulunmamasıdır. Tadım Döner olarak annelerin düşüncelerini göz önüne almaktayız. Özellikle tavuk dönerde, içine katılan sakatat gibi sağlık için uygun olmayan maddelerden uzak durulması gerekir. Bu konuda uzmanlarımızın denetiminde en sağlıklı dönerleri sizler için hazırlamaktayız.  
Helal Döner İçin Bizi Tercih Edin
Dinimizde bazı hayvanların etleri haram kılınmıştır. Fakat haram kılınan etler diğer etlere göre daha ucuz olduğu için yasalara uygun olmayarak sağlıksız etler piyasaya sunulur. Bu gibi durumlarda ise insanların sağlıkları olumsuz bir şekilde etkilenir. Tadım Dönerde kesinlikle haram kılınan hayvanların etleri tüketicilerimizin önüne sunulmaz. Bunun yerine bereketli memleketimizde beslenerek büyüyen danaların eti ile yapılan dönerler sizler için hazırlanır. Dönerlerimizi en iyi yan malzemeleri kullanarak hazırlandığımız için de oldukça lezzetli ve doyurucu olur. Dürüm döner ise en çok tercih edilen döner çeşitleri arasında yer alır. Uzman personelimiz ile sektörde lider bir firma olmanın gururunu sizler ile yaşamaktayız. Özel indirim günlerimizi de takip ederek siparişlerinizi verebilirsiniz. Bizlere 7/ 24 telefon numaralarımızdan da ulaşarak siparişlerinizi verebilirsiniz.
 
 
Dürüm Döner ve Ürünlerimiz
Et döner
Tavuk döner
Dürüm döner
Çorba çeşitleri
Salata
Tatlı çeşitleri
İçecek çeşitleri, tüm bunları Tadım Döner farkıyla yiyebilir ve açlığınızı giderebilirsiniz. Sipariş vermek ise artık daha kolay ve konforlu bir şekilde yapabilirsiniz. İster telefon numaralarımız ile bize ulaşım sağlayıp sipariş verebilirsiniz isterseniz de internet üzerinden online olarak sipariş verebilirsiniz.
 
 
En Çok Sevilen Dürüm Döner ve Titiz Döner Restoranlarımız İle Kaliteli Hizmet
Türkiye’nin bir çok ilinde aktif olarak hizmet sunan restoranlarımızı ziyaret ederek, temiz ve hijyenik olarak aileniz ile döner keyfi yaşayabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı’ndan ve diğer ilgili bakanlıklardan gerekli belgelere sahip olan restoranlarımızı mutlaka ziyaret etmeniz gerekir. Böylece hakiki döneri de bizim tarafımızdan tatmış olacaksınız. Özellikle en çok sevilen dürüm döner, yaprak döner, tavuk döner gibi birçok et çeşidini içiniz rahat bir şekilde tüketebilirsiniz.

Diğer blog-title

Tadım Blog ile Bizim ve Gıda Sektörü Hakkında Güncel Gelişmelerden Haberdar Olun… Tadım lezzetten Gelir Adım